Z radością informujemy o zakończonych pracach nad integracją platformy Katoflix z serwisem Upflix. Dzięki tej integracji, użytkownicy wyszukiwarki Upflix mają teraz możliwość przeglądania katalogu filmów Katoflix, zaś użytkownicy Katoflixa mogą zapoznać się z opisem filmów oraz niezależnymi ocenami na platformie Upflix.

Integrację przeprowadził zespół Upflix wraz Chrześcijańskim Centrum Kultury Maryi Królowej (CHCKMK), które współpracuje z Katoflix’em od kilku lat i zapewnia wsparcie informatyczne oraz dostarcza filmy na platformę. Stworzyło również aplikację do oglądania filmów na AndroidTV.

Wyszukiwarka Upflix pozwala na szybkie sprawdzenie, gdzie są dostępne Twoje ulubione filmy i seriale na najbardziej popularnych serwisach VOD w Polsce. Wykorzystując wyszukiwanie po tytule, nazwisku aktora, roku produkcji czy gatunku dowiesz się na jakiej platformie jest dostępny film, lub serial.  

Andrzej Więch, kierownik projektu i członek zespołu CHCKMK zaprojektował tzw. interfejs API, który pozwala odpytywać wewnętrzne bazy danych pod kątem nowości oraz o informacje o konkretnym filmie. Dzięki temu podejściu integracja była możliwa do uzyskania w tak krótkim czasie.

Aktualną bazę filmów można znaleźć pod adresem: https://upflix.pl/katoflix/

Jeśli chciał(a)byś pomóc w naszej dalszej działalności, wpłać dowolną kwotę na patronite.pl/chckmk